Moje akwarium

Tutaj możemy umieścić zdjęcia czy listę hodowanych roślin

Moje akwarium

Postprzez Andrzej1234 » N lut 10, 2008 12:38 pm

Na samym początku chciałbym się przywitać. Witam!
Pozwólcie że pochwalę się moim akwarium (terrarium).
Opis:
Na dnie akwarium nasypałem ziemię doniczkową (różna wysokość, w zależności od miejsca). Wysiałem trawę która teraz rośnie do nieba, włożyłem cebulkę tulipana, ok 6 kaktusów, 2 muchołówki, i 2 cebule. Co jakiś czas dokupuję świerszczy (chyba to są świerszcze). Lubię eksperymentować dlatego zrobiłem taką mieszaninę. Mieszkam w mieście zwanym Bytom, a jakby ktoś nie wiedział to powietrze nie jest tu za czyste, i nie zawsze można obserwować przyrodę w pełnej okazałości, dlatego mam własną faunę i florę w domciu!!!:D
Kilka zdjęć: (nie są za piękne, ale zawsze coś)
Załączniki
Obraz 005.jpg
Muchołówka II
Obraz 006.jpg
Muchołówka I
Obraz 007.jpg
Wygląd z perspektywy świerszczy
Obraz 004.jpg
Akwarium
Andrzej1234

Re: Moje akwarium

Postprzez KaRo » N lut 10, 2008 1:43 pm

Witam Andrzeju!
To strasznie ciekawe ,ta Twoja "interkontynentalna " :D uprawa roślin w akwarium.
Jak długo to wszystko już rośnie?Jak zachowują się kaktusy w takim środowisku....
Dlaczego dokupujesz co pewien czas świerszczy?
Czy one giną?
KaRo
KaRo

Re: Moje akwarium

Postprzez Andrzej1234 » N lut 10, 2008 3:40 pm

Wszystko rośnie już ok 3 tygodni. Kaktusy się świetnie przyjęły, miałem obawy czy nie pogniją czy coś w tym stylu, ale jest dobrze :D Co do świerszczy. Po pierwsze chcę je hodować jako pokarm dla muchołówek (mam w planie jeszcze kilka muchołówek, bo bardzo mnie zafascynowały :D), po drugie z tyłu mam miseczkę z wodą a w niej roślinkę i czekam aż wypuści korzenie. I właśnie w tej miseczce z wodą mi się świerszcze topią :cry: ... ale korzenie już są jutro mam zamiar przesadzić roślinkę do ziemi w akwarium. :D

Ps. Fajnie ujęte "interkontynentalna uprawa roślin" :D :D
Andrzej1234

Powrót do Rośliny Forumowiczów

• Pokrewne wątki
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post